• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 734 601 344

Vítáme Vás na našich stránkách chovatelské stanice Bernských salašnických psů.
Naši smečku tvoří fenky Cilka (Conny) a Hetty ze Slunného dvora.

 

naše smečka

WP 000140

 IMG 5922

photo 5

 

 

 

Jak to začalo:

po dlouhém přemlouvání rodičů, jsme si na jaře 2008 pořídili fenku Cilku (Conny) ze Slunného dvora. Byla to naše první fenka Bernského salašnického psa. Od té doby začala naše BERŇÁKOMÁNIE :) 

Jako další jsme si pořídili Hetty a to opět ze Slunného dvora, zvykli jsme si na chovatelský servis a skvělý přístup Mgr. Edity Balladové a Vítka Votavi, proto volba byla jasná. 

Obě psí holky jsou pro nás každodenní součástí našeho života. Každá je jiná a o to je větší sranda pozorovat rozdílné povahy nebo jejich schopnosti. 

Každodenní procházky a výlety po okolí poctivě doplňujeme cvičením v kynologických organizacích (na cvičácích.) Každý rok jezdíme na psí výcvikové tábory a absolvujeme i několik výstav.

S Hetty jsme se rozhodli pro chov a jelikož jsme si vědomi toho, jak je socializace už od narození důležtá, odchov štěnat je doma v rodině s výběhem na zahradu. Chceme, aby štěnátka měla veškerý komfort a péči po celé dva měsíce než půjdou k nové rodině. 


Naši psi

Hetty

Hetty

Fenka Hetty je plnohodnotným členem naší rodiny. Je to bystrá, mazlivá a aktivní psí holčička. Miluje každou psí akci nebo pracovní činnost a je velmi dobrý hlídač. Na svých pánech je totálně závislá a svoji celou rodinu nade vše miluje.
více informací
Conny

Cilka (Conny)

Conny byla naše první fenka ve smečce a zároveň naše první bernská láska na celý život. Jako pánečci "začátečníci" jsme se postupem času učili, jak s naším prvním psem zacházet. Jak správně naučit sedni-lehni-vstaň, přivolání, odložení. Nejvíce nám pomohly výcvikové psí tábory, které pána se psem sblíží...
více informací
 

certifikat-m